RIO pamlsky a vitamíny

RIO tyčinky  dodávajú dôležité vitamíny a minerály pre zdravý a vitálny život všetkých operencov. Tyčinka je nielen krmivom, ale slúži aj ako zábava pre Vášho domáceho miláčika. Tyčinka má extra držiak na zavesenie do klietky alebo voliéry.
RIO vitamínové a minerálne palety sú skvelým zdrojom doplňujúcim vitamíny a minerály. Napríklad organizmus vtákov produkuje vitamín D3 iba v ultrafialovom svetle. Kvôli nedostatku slnečného svetla domáce vtáky nemôžu syntetizovať dostatočné množstvo vitamínu D3. Vitamínové a minerálne pelety RIO obsahujú špeciálny komplex základných vitamínov, mikro- a makroprvkov pre maximálnu výživu a zdravie vtákov. Pri každodennom používaní komplex eliminuje príznaky a nežiaduce účinky nevyváženej stravy. Podporuje imunitný systém, zlepšuje zrak, stav pokožky a peria.

Tatrapet pamlsky

Pamlsky od značky Tatrapet sú prírodného charakteru  a plné potrebných minerálov a vitamínov.  Na našej predajni nájdete sépiovú kosť a slnečnicové semienka.  Sépiová kosť s držiakom je zdrojom minerálnych látok hlavne vápnika. Je vhodná hlavne v období hniezdenia a rastu mláďat. Vtáky si na nej radi brúsia aj zobáčik. Slnečnica je vynikajúcim doplnkom do zmesí krmív papagájov, hlodavcov alebo vonkajšieho vtáctva. Slnečnicové semienka sú jedným z najlepších zdrojov vitamínov, zinku, selénu a železa.