KAPSIČKY Natures variety

Vyvážená strava je nevyhnutná na to, aby bol váš pes každý deň fit a vitálny. Nature's Variety Original Paté No Grain Medium / Maxi Adult je kompletné, plnohodnotné krmivo pre psy stredných a veľkých plemien. Vyniká nielen receptúrou bohatou na životne dôležité látky, ale aj
dobrou chuťou.

Kapsičky Royal canin

Kŕmte svojho psa správne a ponúknite mu túto lahodnú receptúru od Royal Canin. Paštéta sa varí priamo v kapsičke, takže z nej zbytočne neunikne žiadna vôňa. Vďaka kvalitným živinám má paštéta chuť a konzistenciu, ktorej žiadny pes neodolá. Všetky krmivá Royal Canin sú z hľadiska výživy kompletné a obsahujú 100 % kvalitné tuky, bielkoviny, vlákninu, vitamíny a minerály, ktoré váš pes potrebuje pre pohodu počas celého života.

konzervy AKInu vitality  

Superprémiové konzervy AKINU VITALITY sú vyrobené z čerstvého mäsa a neobsahujú sóju, konzervačné ani barvivá. Mäso v konzerve je naporciované, a tak je konzerva pripravená k okamžitému servírovaniu.  Pre Vášho psíka je to prirodzená a chutná výživa bohatá na vitamín A,E,D.

KONZERVY Animoda grancarno 

Kompletné krmivo Animonda GranCarno sú spracované len vybrané časti čerstvého mäsa. Prirodzená štruktúra mäsa je zachovaná, kúsky mäsa s pravou a nefalšovanú chuťou obsiahnuté v krmive to dokazujú. Špeciálna kombinácia rôznych antioxidantov chráni imunitný systém a obranyschopnosť. V krmive nie sú umelé dochucovadlá, sója, farbivá ani konzervačné látky.

KONZERVY Pet expert nature 

Jedinečné konzervy novej rady NATURE, bez pridaných farbív, konzervantov a dochucovadiel. Neobsahuje obilniny, želé, sóju. Konzerva obsahuje vitamíny a stopové prvky potrebné pre zdravie psíkov.