TRIXIE

Trixie  je predná nemecká firma špecializujúca sa na výrobu krmív a potrieb pre domácich miláčikov. Viac ako 40 rokov skúseností na trhu a export do 80 krajín robí z Trixie lídra vo svojej oblasti pôsobenia. Všetky produkty a krmivá prechádzajú náročnými testami, aby bola zaručená vysoká kvalita tovaru. Špičkové výrobky Trixie prinášajú každý deň úžitok tisícom svojich zákazníkov.

Tatrapet 

Slovenská spoločnosť Tatrapet vytvára a prináša produkty pre kvalitnejší a šťastnejší život domácich miláčikov, uplatňujúc nadobudnuté poznatky, profesionalitu a skúsenosti overené a zúročené časom.
Pri výrobe sa spoločnosť Tatrapet sa inšpiruje potrebami zákazníkov a súčasne zabezpečujeme trvalé zlepšenia. Spoločnosť Tatrapet priniesla na trh niekoľko renomovaných značiek:  NATURE PET EXPERT a PET EXPERT PREMIUM.

Tropicalclean

Značka Tropiclean ponúka produkty vyrobené z prírodných ingrediencií a  vytvorené pod veterinárskym dohľadom. Prírodné zloženie  šetrne rieši hygienické potreby domácich maznáčikov. Produkty značky Tropiclean vytvárajú svieže chvíle medzi domácimi miláčikmi a  majiteľmi.