Akinu Superpremiové
krmivo

Superprémiové krmivo VITALITY svojou kvalitou surovín a vyváženosťou receptúr splňuje nároky na zdravý a dlhý život Vašich miláčikov. Je vyrobené zo starostlivo vybraných a kvalitných surovín. Prináša kompletné superprémiové krmivo bez chemických konzervantov, pšenice, kukurice, a sóji, ale za to s vysokým podielom masa. Krmivo VITALITY je také obohatené o bylinky, ovocie, zeleninu, prebiotika, vitamíny a stopové prvky.

NATURE'S VARIETY Superpremiové Krmivo

V receptúrach Natures Variety sa používajú prírodné suroviny vyrábané dôveryhodnými dodávateľmi. Vo všetkých ich  receptoch sa používa vykostené mäso alebo ryby ako hlavná zložka. Receptúru dopĺňajú starostlivo vybraným ovocím a zeleninou, varenou pre maximálne zachovanie živín.

PET EXPERT Nature  Superpremiove multiproteinové krmivo

Superprémiové multiproteinové  krmivo Pet expert  svojou jedinečnou receptúrou novej rady NATURE sa stará o zdravie milačikov.  Vďaka zloženiu, krmivo pomáha regulovať trávenie, podporuje zdravie kĺbov a má pozitívny vplyv na pečeň. 

pRO pLAN Superpremiové kRMIVO

Veterinári a odborníci na výživu spoločnosti Purina vyvinuli radu krmív PRO PLAN s obsahom optimálne vyvážených živín tak, aby podporovali základní obranné systémy Vášho psa.

Vďaka trvalé snahe o zachovanie kvality je Pro Plan špičkové krmivo, starostlivo  formulované tak, aby Vašim miláčikom zabezpečilo kompletnú výživu a prirodzenú ochranu po celý život.


Royal Canin krmivo

Od roku 1968  spoločnosť Royal Canin do najmenších detailov skúma jedinečné zdravotné potreby mačiek a psov.   Každá ich  receptúra je navrhnutá tak, aby zabezpečila ideálne množstvo prírodných antioxidantov, vitamínov, vlákniny, prebiotík a minerálov, ktoré sú potrebné na naplnenie jedinečných potrieb Vášho domáceho zvieratka. , vlákniny, prebiotík a minerálov, ktoré sú potrebné na naplnenie jedinečných potrieb Vášho domáceho zvieratka.

wellness core Superpremiové krmivo

Wellness CORE ponúka kompletné krmivo v podobe suchých granúl, ktoré vďaka svojmu zloženiu zaistí vášmu psovi vyváženú stravu plnú dôležitých živín a vitamínov. Krmivo neobsahuje obilniny, pšeničný lep, kukuricu, sóju, mliečne výrobky, vajcia, hovädzie mäso, umelé farbivá, umelé príchute ani konzervačné látky. Krmivo podporuje hypoalergénne stravovanie