FERPLAST

Postroj pre psa je skvelým pomocníkom pri prechádzkach a potulkách s vaším štvornohým kamarátom. Postroje od značky Ferplast skvele padnú Vášmu domácemu miláčikovy, stačí vybrať správnu veľkosť.  Existuje niekoľko prevedení a každé sa hodí aj pre iný typ aktivity. Na bežné prechádzky, na pešie túry i jogging značka Ferplast volí  jednoduché nylónové alebo kožené. 

Flexi

Znač Flexi vytvorila novú radu samonavijajúceho vodítka NEON NEW. Charakteristickým znakom je príjemný neónový vzhľad, neónová páska a reflexné samolepky, ktoré odrážajú svetlo až do vzdialenosti 150 m. Vodítko disponuje jednoduchým brzdným systémom, ktorý v zlomku sekundy zastaví pohyb pásku. Pre jednoduché upevnenie vodítka k obojku alebo postroju je na konci popruhu chrómovaná karabínka. Taktiež sa dá k vodítku upevniť  aj multibox od značky Flexi.

Tatrapet

V produktovom portfóliu spoločnosti TATRAPET nájdete obojky, vodítka a postroje v rôznych prevedeniach a veľkostiach pre bezpečné prechádzky s Vaším domácim zvieratkom.
Cena 27.99; M-L; 1.00 m/20 mm BE NORDIC kožené vodítko má elegantný design. Disponuje so štýlovým kovovým odznakom a karabínou.

Trixie

Pri výrobe obojkov a postrojov  značka TRIXIE myslí vždy na pohodlie a bezpečnosť Vášho domáceho miláčika. Obojky a vodítka sú kvalitné  nielen po funkčnej stránke ale aj sa vyznačujú pekným dizajnom a  sú vyrobené z kvalitného  materiálu.