KApsičky Purina felix

Ak chcete uspokojiť potreby svojho domáceho miláčika, objavte neodolateľnú radu produktov Purina Felix®. Chutné krmivo s rôznymi kombináciami a lahodným prekvapením, ako je želé nebo omáčky. Kapsičky sú 100% kompletné a vyvážené, vyrobené z vysoko kvalitných vybraných surovín.

Kapsičky Purina  Pro plan

Kompletné a vyvážené krmivo pre dospelé mačky. Obsahuje všetky esenciálne živiny vrátane prebiotík, ktoré preukázateľne podporujú zdravé trávenie. Kombinuje v sebe výživu, ktorú očakávate, s chuťou, ktorú bude Vaša mačka milovať.

Kapsičky Purina ONe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec odio. Quisque volutpat mattis eros. Nullam malesuada erat ut turpis. Suspendisse urna nibh, viverra non, semper suscipit, posuere a, pede.

Kapsičky royal canin

Kŕmte svoju mačičku  správne a ponúknite jej túto lahodnú receptúru od Royal Canin. Paštéta sa varí priamo v kapsičke, takže z nej zbytočne neunikne žiadna vôňa. Vďaka kvalitným živinám má kapsička chuť a konzistenciu, ktorej žiadny pes neodolá. Všetky krmivá Royal Canin sú z hľadiska výživy kompletné a obsahujú 100 % kvalitné tuky, bielkoviny, vlákninu, vitamíny a minerály, ktoré Vaša mačička potrebuje pre pohodu počas celého života.