NATURE'S VARIETY Superpremiové Krmivo

V receptúrach Natures Variety sa používajú prírodné suroviny vyrábané dôveryhodnými dodávateľmi. Vo všetkých ich receptoch sa používa vykostené mäso alebo ryby ako hlavná zložka. Receptúru dopĺňajú starostlivo vybraným ovocím a zeleninou, varenou pre maximálne zachovanie živín.

PET EXPERT NATURE SUPERPREMIOVé KRMIVO

Superprémiové krmivo Pet expert svojou jedinečnou receptúrou novej rady NATURE sa stará o zdravie milačikov. Vďaka zloženiu, krmivo pomáha regulovať trávenie, podporuje zdravie kĺbov, má pozitívny vplyv na pečeň a obličky.

Royal Canin Superprémiové Krmivo 

Od roku 1968 spoločnosť Royal Canin do najmenších detailov skúma jedinečné zdravotné potreby mačiek a psov.   Každá ich receptúra je navrhnutá tak, aby zabezpečila ideálne množstvo prírodných antioxidantov, vitamínov, vlákniny, prebiotík a minerálov, ktoré sú potrebné na naplnenie jedinečných potrieb Vášho domáceho zvieratka.

PRO PLAN SUPERPREMIOVÉ KRMIVO

Veterinári a odborníci na výživu spoločnosti Purina vyvinuli radu krmív PRO PLAN s obsahom optimálne vyvážených živín tak, aby podporovali základní obranné systémy Vášho psa.

Vďaka trvalé snahe o zachovanie kvality je Pro Plan špičkové krmivo, starostlivo formulované tak, aby Vašim miláčikom zabezpečilo kompletnú výživu a prirodzenú ochranu po celý život.

WELLNESS CORE SUPERPREMIOVÉ KRMIVO

Wellness CORE ponúka kompletné krmivo v podobe suchých granúl, ktoré vďaka svojmu zloženiu zaistí Vašej mačke vyváženú stravu plnú dôležitých živín a vitamínov. Krmivo neobsahuje obilniny, pšeničný lep, kukuricu, sóju, mliečne výrobky, vajcia, hovädzie mäso, umelé farbivá, umelé príchute ani konzervačné látky. Krmivo podporuje hypoalergénne stravovanie